Babilon MMA 37 / walka Sergiusz Zając vs Piotr Walawski dodana do karty walk / 28 lipca 2023 / Międzyzdroje

Babilon MMA 37
Foto: Babilon MMA

Kolejna walka dodana do karty na galę Babilon MMA 37, która odbędzie eis 28 lipca w Międzyzdrojach. , W kategorii półciężkiej zmierzą się Sergiusz Zając (3-1-0) oraz Piotr „Leda” Walawski (11-8-1).

Sergiusz Zając do 24-letni zawodnik walczący od roku 2020. Zaczął niefortunnie bo od porażki ale kolejne trzy walki już wygral, wszystkie przed czasem a stoczył ja na takich galach Prime MMA, Babilon MMA czy Carpathian Warriors. Notuje wiec obecnie passe trzech zwycięstw, która będzie chciał na pewno przedłużyć

Dużo bardziej doświadczony Piotr Walawski, to zawodnik jedynie o rok starszy bo 25 letni. Walczyć zawodowo zaczął w roku 2016 ale walczy na dużej aktywności tocząc po 4-6 walk w każdym roku. Walczył dla takich organizacji jak Thunderstrike Fight League, FEN, WLC, Extreme Fight Cage, Real Fight, Tylko jeden, Strife i wiele innych. Pytanie trzeba by raczej zadać, gdzie ten zawodnik nie walczył. Ostatnie dwie walki w jego wykonaniu to walki wygrane. Szykuje się nam zatem dobra batalia w kategorii półciężkiej.

Babilon MMA 37

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*