KSW 85 odbędzie się w Nowym Sączu, rodzinnym mieście Roberta Ruchały

KSW 85
Foto: KSW

Organizacja KSW i Robert Ruchała (9-0, 1 KO, 3 Sub) wracają do Nowego Sącza. Gala KSW 85 odbędzie się 19 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego, gdzie przed własną publicznością tymczasowy czempion kategorii piórkowej stanie do kolejnego starcia mistrzowskiego.

Robert Ruchała po raz drugi w karierze będzie miał okazję zawalczyć w swoim rodzinnym mieście. W ostatnim pojedynku stoczonym z Nowym Sączu reprezentant Grapplingu Kraków pokonał w emocjonującej konfrontacji doświadczonego Damiana Stasiaka. Walka ta została wybrana najlepszym pojedynkiem gali KSW 75 i otworzyła Robertowi drzwi do starcia o pas, do którego doszło w marcu roku 2023. Robert stanął wówczas do rywalizacji z Lom-Alim Eskievem, i pokonał go na mistrzowskim dystansie zdobywając tymczasowy pas wagi piórkowej. Ta konfrontacja również została wybrana najlepszym pojedynkiem wieczoru.

Robert Ruchała idzie jak burza przez świat MMA i do dziś pozostaje niepokonany. 25-latek z Nowego Sącza ma na koncie dziewięć zwycięskich pojedynków. Sześć z nich stoczył walcząc właśnie dla organizacji KSW.

Karta walk gali KSW 85 nie jest póki co znana. Nie znane są tez kolejne nazwiska. Będziemy informować na bieżąco o nowinkach w tym temacie.

Bilety na galę to nabycia w serwisie eBilet.pl

(Informacja prasowa KSW)
Więcej informacji na KSWMMA.COM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*