MB Boxing Night 16: Łaszczyk vs Parlagi dodane do kart walk / 8 lipca 2023

MB Boxing Night 16
Foto: MB Promotions

Zaczyna się klarować karta walka na galę MB Boxing Night 16: Summer Clash, która odbędzie się 8 lipca we Wrocławiu. Powracający do boksu po przygodzie z freak fightami, Kamil Łaszczyk (32-0) zmierzy się z Martinem Parlagim (29-5-2) w 10-rundowej walce w kategorii super piórkowej.

Kamil Łaszczyk to jeden z lepszych polskich pięściarzy, jednak pomimo nieskazitelnego rekordu i doświadczenia na ringach zawodowych nadal nie może się doczekać szansy mistrzowskiej. Ostatnia walkę bokserska Szczurek stoczył na gali MB Boxing Night 13, w czasie ktorej pokonał Kevina Acevedo. Później przyszedł skok w bok i przygoda z freak fightami, omal nie zakończona przegraną. Łaszczykowi udało się pokonać Amadeusza Roślika na 8 sekund przed końcem regulaminowego czasu. A na punkty za pewne by nie wygrał.

Przeciwnik Kamila na lipcową galę, to Słowak, Martin Parlagi, który pomimo ciekawego rekordu, nikogo znaczącego nie ma na rozkładzie. Z lepszymi zawodnikami przyszło mu zazwyczaj jednak przegrywać. I zapewne podobnie będzie 8 lipca. Nie powinien być Parlagi dla Łaszczyka trudnym testem, a jedynie kolejnym przystankiem na drodze do, miejmy nadzieje, szansy mistrzowskiej.

Bilety na galę MB Boxing Night 16 do nabycia na eBilet.pl. Aby zakupić klikajcie TUTAJ.

Gala MB Boxing Night 16 będzie transmitowana na TVP Sport. Start o godzinie 20:05.
Bezpośredni link do transmisji >>> TUTAJ

Łaszczyk vs Parlagi

1 Trackback / Pingback

  1. MB Boxing Night 16: Łaszczyk vs Parlagi / info + karta walk + szczegóły transmisji / 8 lipca / Wrocław - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*