Czterech Polaków na gali walk na gołe pięści BKFC 46: Franco vs Harris / 1 lipca 2023

BKFC 46
Foto: BKFC

Nie na następnej, ale na jeszcze kolejnej gali walk na gołe pięści a mianowicie ne BKFC 46: Franco vs Harris, która odbędzie się w Walker Activity Dome w Newcastle, w Anglii, wystąpi aż czterech Polaków. Będą to: Dawid Oskar, Bartłomiej Król, Patryk Sagan oraz Krystian Nadolski. Poniżej zestawienia z ich udziałem:

  • Dawid Oskar vs Matty Hill
  • Bartłomiej Król vs Goscha
  • Patryk Sagan vs Morgan Starkey
  • Krystian Nadolski vs Arron Blakey

Dawid Oskar (BKFC 1-0-0), ma już za sobą jedną walkę dla BKFC. Walczył na BKFC 40: Holmes vs Christie w czasie której pokonał Lee Browne’a. Sagan walczył amatorsko w MMA a jego rekord to 3-4-0. Teraz postanowił próbować swoich sił w formule bare knuckle.

Bartłomiej Król (BKFC 1-0-0), podobnie jak Oskar walczył na tej samej gali i także zwyciężył swój pojedynek. A w pokonanym polu zostawił wówczas Asha Griffithsa.

Patryk Sagan (BKFC 0-0-0) na gali BKFC wystąpi po raz pierwszy a za przeciwnika dostanie mającego za sobą już dwie walki Morgana Starkeya. Sagan ma za sobą także występy w MMA i kickboxingu.

Krystian Nadolski (BKFC 0-0-0) także zadebiutuje na BKFC. A za przeciwnika będzie mieć Arrona Blakeya, który jedna walkę na gole pieści w BKFC ma już za sobą. Była to jednak walka przegrana.

Na gali zawalczy także Dustin „Taeddy” Rabiega (BKFC 0-0-0) znany chociażby z efektownego występu i zwycięstwa na polskiej Gromdzie. W trakcie Gromda 12 Rabiega pokonał przez KO w drugiej rundzie Karola „Mnicha” Franca. Ciekawi jesteśmy kolejnego występu tego zawodnika jak i tego, czy wystąpi może na którejś kolejnej gali Gromdy w Polsce. Póki co czeka nas jego walka na BKFC 46.

1 Trackback / Pingback

  1. BKFC 46: Franco vs Tenaglia / info + karta walk + transmisja / Czterech Polaków na karcie / 1 lipca 2023 - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*