Stuart Austin vs Michał Andryszak na gali Oktagon 45 w Pradze / 28 lipca 2023

OKtagon 45
Foto: Oktagon MMA

Organizacja Oktagon MMA właśnie oglosiła, ze na gali Oktagon 45, która odbędzie się 28 lipca w Pradze zawalczy były mistrz BAMMA, Brytyjczyk, Stuart Austin (17-8) oraz nowy nabytek organizacji, Polak, Michał Andryszak (25-10, 1NC).

Przypomnijmy, że Michał Andraszak zanotował bardzo dobry dla siebie rok 2022. W tym czasie stoczył trzy zwycięskie pojedynki. Najpierw w styczniu 2022 na FEN 38 pokonał w efektownym stylu przed czasem Evgeniyia Goluba. Następnie, we wrześniu 2022 na gali Envio Fight Night 22 poddał swojego przeciwnika, Jacka Kujtkowskiego juz w pierwszej rundzie walki. Niecały miesiąc później, na FEN 42, jeszcze szybciej bo już po 35 sekundach pierwszej rundy znokautował Edera de Souzę. Andryszak mial zawalczyc na gali PFL 2 jednak w ostatniej chwili został usunięty z rozpiski. Pisaliśmy o tym TUTAJ. To ze Polak zawiązał się z Oktagon MMA podano do wiadomości niecałe dwa tygodnie temu (pisaliśmy o tym TUTAJ) a teraz znamy już także pierwsze wyzwanie dla Longera pod bandera Oktagon MMA.

Stuart Austin, to mistrz BAMMA z roku 2015. Co ciekawe w BAMMA pokonał on także Toma Aspinalla, tego, który będzie się bić z Marcinem Tyburą w UFC Fight Night w Londynie 22 lipca. Austin później po stracie pasa BAMMA walczył dla rożnych organizacji by w roku 2019 związać się z PFL. Tam dwa pojedynki przegrał a jeden udało mu się rozstrzygnąć na swoja korzyść. Z Oktagon MMA związał się w roku 2023 i zawalczył już raz na gali Oktagon 42, w czasie której pokonał Johna Wintera. Szykuje się nam zatem dobra walka w kategorii ciężkiej.

Przypomnijmy, ze na gali OKtagon 45 wystąpi także Robert Bryczek który zmierzy się z Samuelem Kristoficiem. Więcej na temat gali Oktagon 45 napiszemy już wkrótce.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*