Nie będzie walki Fury vs Usyk w grudniu w Arabii Saudyjskiej

Foto: @MatchroomBoxingTwitter-SNTV

Według informacji dziennikarza TalkSport.com, Michaela Bensona, do walki Tyson Fury vs Oleksandr Usyk, w niekwestionowane mistrzostwo w wadze ciężkiej nie dojdzie w grudniu tego roku na wielkiej gali w Arabii Saudyjskiej, o jakiej się od jakiegoś czasu słyszy i dyskutuje.

Taka informacje miał uzyskać dziennikarz od samego Franka Warrena, współpromotora Fury’ego. Podobno Saudowie maja w planach przełożenie całej gali na styczne 2024 roku. A sam Fury ma coraz bardziej naciskać na walkę w tym roku na Wyspach Brytyjskich. Warren ma tez nadzieje na zorganizowanie walki Fury vs Dubois o niekwestionowane mistrzostwo w roku 2024. Ale to by oznaczało, ze wierzą w wygrana Dubois nad Oleksandrem Usukiem na sierpniowej gali we Wrocławiu. A to się raczej nie stanie, hoc niczego na 100% wykluczać nie można. Szczególnie w wadze ciężkiej.

2 Komentarze

  1. Moda na sukces w boksie. Odcinek za odcinkiem, a unifikacji jak nie ma tak nie będzie, choć wolałbym być w błędzie:)

  2. Mam nadzieje, ze tu jednak do gali dojdzie tylko pewnie trudno sie im porozumiec i pozgrywac rozne tematy. Dlatego pewnie dopiero w styczniu sie uda wszystko uda dopiac… A moze sie jeszcze opozni. Kto wie. Ale pieniążki sa niemale do wziecia, pewnie sie więc chlopaki zdecyduja 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*