Savannah Marshall odbiera wszystkie pasy Franchon Crews-Dezurn i zostaje nową zunifikowaną mistrzynią kategorii super średniej (WIDEO)

Crews-Dezurn vs Marshall
Foto: Boxxer

W walce wieczoru gali organizowanej przez grupę Boxxer w Manchesterze w walce wieczoru o niekwestionowane mistrzostwo w kategorii super średniej zawalczyły, zunifikowana mistrzyni Franchon Crews-Dezurn (8-2-0) oraz pretendentka Savannah Marshall (13-1-0). Walkę większościową decyzją sędziów wygrała Marshall i odebrała passy Crews-Dezurn. Jeden sędzia widział remis w walce, a dwóch pozostałych zwycięstwo Marshall.

Marshall jedyna walkę do tej pory przegrała ze zunifikowana mistrzynią kategorie niżej. W październiku 2022, w limicie kategorii średniej (160 funtów) zaatakowała ona Claressę Shields. Przegrała wtedy jednogłośna decyzja sędziów i pasy nie zmieniły właściciela. Sama Shields była na gali w Manchesterze i już wezwała Marshall do rewanżu, tym razem w jej limicie wagowym, kategorii super średniej. Taka walka mogłaby się odbyć albo na Wyspach albo w USA.

Potencjalna kolejna walka dla Marshall jest kolejne rewanżowe starcie z Crews-Dezurn. Jakby nie było, nie była to jednogłośna wygrana choć dwóch sędziów widziało zdecydowane zwycięstwo Marshall. O wiele bardziej medialne i tez sportowo ciekawe byłoby jednak rewanżowe starcie z Shields.

Poniżej kilka fragmentów z walki Crews-Dezurn vs Marshall ale także wypowiedzi Claressy Shields w czasie walki oraz potyczki słownej pomiędzy Marshall i Shields na konferencji prasowej po walce.

1 Trackback / Pingback

  1. Crews-Dezurn vs Marshall / podsumowanie gali i wyniki walk / fragmenty walk (WIDEO) - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*