Gala Knockout Boxing Night 29 w Mrągowie 15 lipca. Znamy pierwsze zestawienia KBN 29.

KBN 27
Foto: Knockout Promotions

Już 15 lipca w Mrągowie, na deskach Amfiteatru grupa Knockout Promotions powróci kolejną edycją swojej gali KBN. Znamy już także pierwsze zestawienia na galę KBN 29.

W walce wieczoru mianowicie dostaniemy walkę polsko-polską. A w niej wyrastający na topowego polskiego zawodnika kategorii półciężkiej, Jan Czerklewicz (10-1, 3 KO) skrzyżuje rękawice z wielokrotnym mistrzem świata w formule K-1, niepokonanym w boksie, Łukaszem “Boom Boom” Pławeckim (6-0-2, 4 KO).

W Mrągowie kolejne swoje walki stoczą także m.in. podopieczny Mateusza Masternaka, Kamil Urbański (3-0, 2 KO) oraz przedstawiciel kategorii cruiser, Artur Górski (6-1, 3 KO). Znamy także już rywala dla Kamila Urbańskiego. Ten podejmie Evenadera Riverę (7-2-1, 3 KO) i będzie to najpoważniejszy z jego dotychczasowych testów. Poniżej infografiki dotyczące dwóch już ogłoszonych walk na KBN 29.

O kolejnych zestawieniach będziemy informować na bieżąco.

Bilety na tą ciekawie zapowiadająca się letnia falę w Mrągowie są już dostępne na platformie eBilet. Zapraszamy więc zainteresowanych do zakupu miejscówek TUTAJ. Ilość miejsc oczywiście ograniczona.

1 Trackback / Pingback

  1. KBN 29: Czerklewicz vs Pławecki / info + karta walk + transmisja / 15 lipca Mrągowo - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*