Strife Tube: kolejna gala od Strife MMA już 12 sierpnia. Znamy dwa pierwsze zestawienia

Strife Tube
Foto: Strife MMA

Ostatnie gala przygotowana przez federacje Strife MMA miała miejsce w październiku 2022 roku. Od czasu gali Strife 4 minęło 9 miesięcy i wreszcie poznaliśmy szczegóły nowego projektu. Kolejna gala, nazwana Strife Tube odbędzie się 12 sierpnia w Lubinie. Znamy już takze dwa pierwsze zestawienia gali. W walce wieczoru, w kategorii ciężkiej zmierzą się Kamil Gawryjołek (4-0-0) oraz Zsolt Balla (8-7-1). Kolejną walką gali będzie starcie w limicie 170 funtów pomiędzy Hubertem Szmajdą (9-6-0) a Robertem Maciejowskim (6-6-1)

Bilety na galę już dostępne w KupBilecik.pl

Kamil Gawryjołek walczył juz na galach Strife. Pierwsze swoje walki stoczył właśnie na Strife 1 i Strife 2. Później przyszły dwie wygrane walki na KSW. Teraz zanotuje powrót do Strife i na pewno będzie chciał podtrzyma dobra passe i dopisać piąte zwycięstwo do rekordu.

Zsolt Balla, przeciwnik Gawryjołka ostatnie dwie walki stoczyl na galach RFA i nie notuje dobrej passy. Dwie przegrane z rzędu nie wróża dobrze. Walka w miarę bezpieczna dla Gawryjołka, choć lekceważenie rywala to pewnie ostatnie co „Małemu” w głowie.

Aktualna karta walk gali Strife Tube:

  • 265 lbs // Kamil Gawryjołek (4-0-0) vs Zsolt Balla (8-7-1)
  • 170 lbs // Hubert Szmajda (9-6-0) vs Robert Maciejowski (6-6-1)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*