Gromda 14: Prawo ulicy / kolejna odsłona gali walk na gołe pięści już 8 września!

Chwile przyszło nam poczekać na ogłoszenie kolejnego terminu największej polskiej federacji walk na gołe pięści. Ale już wiemy – kolejna edycja Gromdy, mianowicie Gromda 14: Prawo ulicy, odbędzie się już 8 września.

Póki co, nic więcej nie wiadomo, ale do gali pozostało zatem dokładnie półtora miesiąca, zapewne wiec niebawem zaczniemy poznawać uczestników tego wrześniowego wydarzenia.

Przypomnijmy, że na gali Gromda 13, która miała miejsce 26 maja, odbył się między innymi wielki finał, w czasie którego zawalczyło ze sobą dwóch 'Największych’ polskiej szermierki na gołe pieści, Mateusz 'Don Diego’ Kubiszyn oraz Batłomiej 'Balboa’ Domalik. Wygrał ten pierwszy ale nie przyszło mu to, jak dobrze pamiętacie, łatwo.

Gromda 14: Prawo ulicy

2 Komentarze

  1. Przydałaby się świeża krew z umiejętnościami, bo i ostania walka wyglądała jak klamra spinająca pewien etap w polskich walkach na gołe piąchy.

  2. 100% racji. Malo nowej krwi. Wiadomo, ze Ci sprawdzeni juz w boju zostana badz beda powracac na kolejnych galach, ale trzeba systematycznie wproadzac i testowac nowych. Jakub Słomka ostatnio fajnie w miare wygladal. Dobrze zawalczyl tez w pierwszej walce Basque ale jakas kontuzja tam sie przydazyla i w sumie nie wiadomo na co go stac. Czekamy na Gromde 14 i zobaczmy kto sie tam pojawi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*