Dwa dni ekscytujących walk i silna reprezentacja Polski na Oktagon 45 już w najbliższy weekend na praskim stadionie Štvanice!

Już w najbliższy piątek stolica Czech zamieni się w prawdziwy plac boju. Wszystko za sprawą długo wyczekiwanej gali Oktagon 45, na której nie zabraknie polskich gwiazd MMA. Kogo zobaczymy w klatce?

Nadchodząca gala Oktagon 45 po raz pierwszy w swojej historii potrwa aż 2 dni. Włodarze zaplanowali łącznie 22 walki, w których zobaczymy także Polaków m.in. Roberta Bryczka oraz Różę Gumienną. Miał wystąpić także Michał Andryszak ale jego występ został na ostatniej prostej odwołany.

W drodze po pas

Związany z federacją od 2019 roku, Robert Bryczek zmierzy się w Pradze z Pirátem Krištoficiem, byłym tymczasowym mistrzem Oktagon MMA wagi średniej. Pojedynek ten wyłoni pretendenta do walki o pas z Patrikiem Kinclem.

Robert Bryczek ma obecnie na koncie 4 zwycięstwa z rzędu – wszystkie zakończone nokautem w pierwszej rundzie.

Powrót Róży Gumiennej

Po roku do Oktagonu wraca Róża Gumienna. Zawodniczka z pewnością poszuka sposobu na rehabilitacje po zeszłorocznej porażce z Cornelią Holm. A na drodze stanie jej niepokonana Słowaczka, Lucia Szabová (6-0-0). Zadanie przed Różą trudne.

Debiut Michałą Andryszaka odwołany

Swój debiut w czesko-słowackiej organizacji miał zaliczyć Michał Andryszak. Były mistrz wagi ciężkiej organizacji FEN miał zmierzyć się z Anglikiem, Stuartem Austinem. Miał, bo przeciwnik kilka dni przed galą wycofał się z walki a organizacji nie udało się znaleźć zastępstwa.

Weekend pełen emocji

Odkryte przez organizację karty walk nie pozostawiają żadnych złudzeń – na Oktagon 45 będzie się działo! Na fanów MMA czekają starcia na najwyższym poziomie.

Poza polską trójką, w klatce, zobaczymy również mistrza Danii wagi koguciej, Jonasa Mågårda z Limą – Brazylijczykiem, niepokonanym od 8 lat z serią 11 zwycięstw z rzędu. 

Na 45. edycji Oktagon MMA nie zabraknie też elitarnego Vlado Lengála, zadziornego Shema Rocka oraz powracających po kontuzji Jana Malacha i Iona Surdu, który zmierzy się z Węgrem Matém Kerteszem.

Start gali już w piątek (28.07.2023) o godzinie 18:00.

Kup promocyjne PPV (10.99 €) i oglądaj na → https://oktagon.tv/pl/ lub zobacz galę na żywo!

Bilety na piątkowe widowisko wciąż w sprzedaży → https://www.ticketportal.cz/event/OKTAGON-45-Stvanice-Special-PATEK

(informacja prasowa Tigers.pl)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*