Jaron Ennis następny w kolejce do Terrence’a Crawforda?

Jeszcze nie zdołał opaść kurz po laniu jakie sprawił Terrence Crawford Spence’owi Juniorowi a być może właśnie poznaliśmy tego z kim Bud może zmierzyć się w następnej kolejności. I byłoby to starcie nie mniej frapujące od tego, które właśnie mieliśmy okazje oglądać. Choć po tym co stało się ostatniej nocy trudno wyobrazić sobie kogokolwiek z kategorii wagowych w których operuje Crawford, kto mógłby stawić jakikolwiek opór genialnemu Amerykaninowi.

Mianowicie, organizacja IBF wyznaczyła właśnie Jarona Ennisa, aktualnego posiadacza pasa w wersji interim jako oficjalnego pretendenta dla mistrza regularnego. I to z nim będzie musiał zmierzyć się Crawford w obronie swojego pasa IBF. Naszym zdaniem, jeżeli ktoś miałby jakiekolwiek szanse z Budem, to właśnie Boots. I obyśmy takie starcie otrzymali, oby nic nie stanęło na drodze do jego realizacji bo to mogłoby być coś co by pokazało nam jeszcze więcej z geniuszu Terrence’a Crawforda. A może Jaron Ennis pokazał nam póki co jedynie mały procent tego co potrafi, i może to on okaże się tym, który jednak zdetronizuje mistrza? Niczego wykluczać nie można.

Czekamy na więcej informacji i będziemy o tym czym prędzej się z Wami dzielić

3 Komentarze

  1. Potencjalnie kapitalne zestawienie Ennis ostatnio pokazał się z bardzo dobrej strony, chwilami wręcz magicznie, ale po tym co pokazał Crawford w unifikacji, to będzie arcyciekawie, choć Terrence w takiej dyspozycji na chwile obecną raczej go ogarnie.

  2. W ogole jest ktos, gdzies na swiecie, we wrzechswiecie kto moglby stanowic wyzwanie dla Buda? Mowimy o przyblizonych warunkach fizycznych oczywiscie i zdrowym rozsadku, nie wysylajac Crawforda na Bivola czy Usyka :))

  3. Josh Kelly w junior półśredniej byłby ciekawym rywalem, ale ma jedną, a w sumie dwie wady. Po pierwsze jest podatny na rozcięcia, po drugie Crawford jest ostry jak żyletka, a przy tym jego cios w swojej precyzji jak widać waży, czego nie można powiedzieć o Kellym. W sumie ciężko kogoś równie dobrego jak „Bud” w tych wagach znaleźć, przynajmniej teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*