Gunners Fight Night – GFN – jedyna w swoim rodzaju gala sportów walki / 9 września 2023 Ozorków

Gunners Fight Night

Już w nadchodzący weekend odbędzie się pierwsza gala sportów walk Gunners Fight Night. GFN 1 odbędzie się 9 września w Hali Sportowej w Ozorkowie.

Będzie to wydarzenie o tyle unikalne, ze oprócz walk w doskonale znanych wszystkim formulach MMA, boksu i K-1, odbędzie się także zawodowa walka rycerska w tzw formule PWR (pełnokontaktowa walka rycerska)

W sumie na gali odbędzie eis 9 pojedynków. Oprócz pojedynków, które z pewnością dostarcza wielu emocji na gali pojawi się kilku gości specjalnych którzy swoja obecnością sprawią że wydarzenie to jest tym bardziej godne polecenia. Poniżej więcej informacji.

Pełnokontaktowa Walka Rycerska (PWR)

PWR, to skrót od Pełnokontaktowa Walka Rycerska i taka właśnie walka, dodajmy niereżyserowana walka, odbędzie się na gali GFN. PWR to formuła, w której dozwolone są uderzenia bronią białą, tarczą, kopnięcia, kolana, łokcie, obalenia oraz 15 sekund walki w parterze bez dźwigni. W walce tej na gali GFN naprzeciwko siebie staną czołowi zawodnicy federacji PWR: Emil Guz oraz Marcin Janiszewski.

Zaproszeni goście specjalni:

Piotr MIchalak 
Gunners Fight Night

Sędzią głównym Gali Gunners Fight Night będzie najlepszy fachowiec w tej branży Piotr Michalak – MMA Referee. Piotr Michalak to szef komisji sędziowskiej Polish MMA Federation, sędzia ringowy i punktowy. Sędziował między innymi walki w takich federacjach UFC , KSW , FEN, PRIME MMA, KRWAWY SPORT, ACB, PLMMA.

Grzegorz Chałubiński
Gunners Fight Night

Kolejną znaną osobą która pojawi się na gali GFN będzie Grzegorz Chałubiński, doświadczony trener sportów walki (kickboxing, karate, MMA) oraz trener personalny. Ukończył Uniwersytet Łódzki i Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jest instruktorem karate z uprawnieniami ministerialnymi oraz licencjonowanym sędzią kickboxingu. Ukończył również kurs trenera personalnego PTA. Ze sportami walki jest związany od ponad 30 lat.

Grzegorz Chałubinski uprawiał m.in. karate Kyokushin, kickboxing, Muay Thai, brazylijskie jiu-jitsu i MMA. W swojej karierze stoczył ponad 200 walk amatorskich i 10 zawodowych. Aktualnie startuje jako zawodnik-weteran w sportach walki i siłowych. Jest również trenerem wielu byłych i czynnych zawodników – jego podopieczni to uczestnicy krajowych i międzynarodowych turniejów, w tym największych światowych gal MMA i kickboxingu.

Paweł Pawlak
Gunners Fight Night

Kolejnym ciekawym gościem, który zaszczyci galę swoją obecnością będzie Paweł Pawlak, polski zawodnik mieszanych sztuk walki wagi półśredniej i średniej. Walczył m.in. w Fighters Arena, PLMMA oraz FEN. W latach 2013-2015 związany z UFC. Były mistrz Babilon MMA w wadze średniej oraz aktualny MISTRZ KSW w tej samej wadze.

Marcin Filipczak
Gunners Fight Night

Na gali Gunners Fight Night jednym z gości honorowych będzie utytułowany zawodnik federacji Fight Exclusive Night / FEN, trenujący w klubie Octopus Łódź – Marcin Filipczak. Filipczak dopiero co stoczył walkę na gali FEN 50, którą niestety przegrał przez jednogłośna decyzje sędziowską z Łukaszem Stankiem.

Z aktualną kartą walk gali GFN możecie się zapoznać poniżej.

Karta walk gali Gunners Fight Night:

  • 77 kg / 82 kg // Marcin Janiszewski (16-7-0) vs Emil Guz (11-5-0) // walka w formule PWR
  • 63.5 kg // Jakub Kraśniewski (10-3-0) vs Damian Tajbert (2-0-0) // walka K-1 Semi pro
  • 66 kg // Oliwia Pawlak (2-2-0) vs Izabela Gruchalska (0-1-0) // walka MMA Semi Pro
  • 84 kg // Rafał Wnuk (5-0-0) vs Adrian Miler (2-1-0) // walka K-1 Semi Pro
  • 84 kg / 81 kg // Mariusz Dobinski (0-0-0) vs Krystian Kosowski (1-1-0) // walka MMA Semi Pro
  • 105 kg // Patryk Brandt (0-0-0) vs Jacek Paroń (0-0-0) // amatorska walka bokserska
  • 85 kg // Michał Wutkowski (0-0-0) vs Michał Kolenda (0-0-0) // amatorska walka MMA
  • 77 kg // Mariusz Dobrogowski (2-0-0) vs Damian Kociołek (2-0-0) // amatorska walka K-1
  • 81 kg // Mariusz Chyciński (0-0-0) vs Michał Gieraga (0-0-0) // amatorska walka bokserska

Oficjalny plakat gali GFN:

(opracowane na podstawie materiałów prasowych Gunners Fight Night)
Więcej informacji znajdziecie na profilu FB federacji TUTAJ

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*