Gromda 14: Prawo ulicy – gala walk na gołe pięści już 8 września 2023 / Aktualna lista zawodników

Gromda 14

Nadchodzi kolejny krwawy piątek, a to za sprawą kolejnej gali z walkami na gołe pieści w wykonaniu największej polskiej federacji bare knuckleGromdy. na Gromda 14 w walkach turniejowych oraz super fightach będzie mieć okazje zaprezentować się kilkunastu zawodników.

///

Czas na kolejny krwawy piątek! Liga mistrzów brutalnej rywalizacji, czyli elitarne walki na gołe pięści GROMDA powracają! GROMDA 14: PRAWO ULICY już 8 września.

Od kwadratowych piaskownic, bitek za szkołą, solówek pod garażami i ulicznych ustawek. Gdzie dobre chłopaki i dzielnicowe łobuzy hartowały swój charakter. Każdy facet miał swoje słowo, codziennie budował szacunek i kierował się prawem ulicy. Uliczny świat ze swoimi prostymi zasadami, podwórko które pożerało osiedlowych cwaniaczków, a środowisko nagradzało wytrwałych i twardych graczy.

Witamy w świecie walk na gołe pięści, GROMDA. Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i … nie będzie miękkiej gry! Już 8 września czas ponownie pogruchotać kości i polać juchy!

///

GROMDA 14: Prawo ulicy już 8 września.
8.09.2023 – LIVE on PPV on GROMDA.tv
Limitowana pula biletów na Limitowana pula biletów na eBILET.pl >>> KUP TUTAJ
GROMDA. Nie ma miękkiej gry.

Lista zawodników gali Gromda 14:

Ogłoszonych jest póki co 17 zawodników, ale nie są znane konkretne zestawienia i nie wiadomo ilu z nich to zawodnicy rezerwowi. Być może tez zostaną jeszcze ogłoszone jakieś nazwiska w tym ostatnim tygodniu przed walką. Póki co wiemy ze na gali maja zaprezentować się: Basque, Buła, Cycu, Goat, Kajfasz, Koala, Loose Cannon, Paris, Reksio, Romuś, Savage, Scarface, Siwy, Spejson, Taeddy, Vasyl oraz Wazyl.

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. GROMDA 14: PRAWO ULICY | W imię zasad - Fighter.pl
  2. KOTS – King of the Streets – najlepsza organizacja walk na gołe pięści na świecie? (wideo). - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*