GROMDA 14: PRAWO ULICY | W imię zasad (WIDEO)

Gromda 14
Foto: Gromda

To już w ten piątek, 8 września kiedy na małym ringu ponownie poleje się krew. Wtedy to zmaterializuje się kolejna gala Gromda 14. Kompletna listę zawodników tej gali walk na gołe pieści prezentowaliśmy nie tak dawno TUTAJ. Teraz przedstawiamy materiał promocyjny zapowiadający nadchodzącą galę

///

Całe swoje życie zdobywasz swoją reputację… to prawo ulicy. A życie jest krótkie więc oto parę rad…. jedna z nich to taka, że czasem trzeba komuś dać w japę żeby się chłop ogarnął.

Czas na kolejny krwawy piątek! Liga mistrzów brutalnej rywalizacji, czyli elitarne walki na gołe pięści GROMDA powracają! GROMDA 14: PRAWO ULICY już 8 września.

Od kwadratowych piaskownic, bitek za szkołą, solówek pod garażami i ulicznych ustawek. Gdzie dobre chłopaki i dzielnicowe łobuzy hartowały swój charakter. Każdy facet miał swoje słowo, codziennie budował szacunek i kierował się prawem ulicy. Uliczny świat ze swoimi prostymi zasadami, podwórko które pożerało osiedlowych cwaniaczków, a środowisko nagradzało wytrwałych i twardych graczy.

Witamy w świecie walk na gołe pięści, GROMDA. Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i … nie będzie miękkiej gry! Już 8 września czas ponownie pogruchotać kości i polać juchy!

///

GROMDA 14: Prawo ulicy już 8 września.
8.09.2023 – LIVE on PPV on GROMDA.tv
Limitowana pula biletów na Limitowana pula biletów na eBILET.pl >>> KUP TUTAJ
GROMDA. Nie ma miękkiej gry.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*