Trenerski rewolwerowiec w podróży.

Brian McIntyre
Foto: Erik Verduzco / Las Vegas Review-Journal/ @Erik_Verduzco

Trenerski rewolwerowiec tak w sumie można określić szkoleniowca Terenca Crawforda i Chrisa Eubanka Jr. Brian McIntyre aresztowanego w Wielkiej Brytanii za posiadanie naładowanej broni. Został on zatrzymany w Manchesterze, jak chciał przejść przez lotnisko z naładowaną bronią i amunicją w walizce.

Brian McIntyre
Foto: The US Sun

Mclntyre był akurat w Anglii, aby stać w narożniku Chrisa Eubanka Jr w rewanżu z Liamem Smithem nad czym obaj pracowali wspólnie razem tylko przez cztery tygodnie. Eubank Jr. wyjątkowo łatwo poradził sobie ze Smithem, który w ich pierwszym pojedynku dosyć bezproblemowo odprawił syna legendy przed czasem.

To drugi niezwykle cenny sukces Briana Mclntyre i dzięki tym obu wygranym staje się on kandydatem do trenera roku, a jeżeli Crawford wygra ponownie ze Spencem Jr. i będzie miało to miejsce w 2023r. to wydaje się, iż sukces szkoleniowca jest wielce prawdopodobny.

Tak na marginesie ceniony trener ma stanąć w narożniku niepokonanej wschodzącej gwiazdy kategorii lekkiej, Keyshawna Davisa, w walce z Nahirem Albrightem 14 października. Zobaczymy co z tego ostatecznie wyniknie.

Źródło: Boxing Social

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*