GROMDA 14: Losowanie par turniejowych i ważenie już DZISIAJ o 17:00

Gromda 14 - losowanie i ważenie
Foto: Gromda

Już DZISIAJ o 17:00 losowanie par turniejowych, prezentacja super fightów oraz pierwsze FACE to FACE przed galą GROMDA 14: Prawo ulicy.

Kto stanie do walki z mistrzem boksera, SPEJSONem? Czy wielki KOALA rozgromi rywali, CYCU pokaże bombę na banię, a BUŁA odholuje chłopaków do snu. Na kogo trafi szalony SCARFACE, dowcipny VASYL i zawsze gotowy do walki REKSIO?

GROMDA 14 – KUP PPV – https://gromda.tv
Limitowana pula biletów na eBILET.pl >>> KUP TUTAJ

Czas na kolejny krwawy piątek! Liga mistrzów brutalnej rywalizacji, czyli elitarne walki na gołe pięści GROMDA powracają! GROMDA 14: PRAWO ULICY już 8 września.

Od kwadratowych piaskownic, bitek za szkołą, solówek pod garażami i ulicznych ustawek. Gdzie dobre chłopaki i dzielnicowe łobuzy hartowały swój charakter. Każdy facet miał swoje słowo, codziennie budował szacunek i kierował się prawem ulicy. Uliczny świat ze swoimi prostymi zasadami, podwórko które pożerało osiedlowych cwaniaczków, a środowisko nagradzało wytrwałych i twardych graczy.

Witamy w świecie walk na gołe pięści, GROMDA. Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i … nie będzie miękkiej gry! Już 8 września czas ponownie pogruchotać kości i polać juchy!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*