Lennox Lewis uczy Deontaya Wildera swojego niesławnego uderzenia.

Lennox Lewis
Foto: The Times

Lennox Lewis to legenda wagi ciężkiej, w dodatku zawiesił rękawice na kołku jako panujący mistrz. Niejednokrotnie pokazywał swoją wyższość w ringu, a nawet jak przytrafiały mu się wpadki(McCall, Rahman) w rewanżach informował nas kto tak naprawdę jest lepszy.

Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) często jest posądzany o brak solidnych podstaw w kwestii techniki bokserskiej, ale jak pokazuje stare nagranie, pobierał wskazówki od jednego z najlepszych pięściarzy, królewskiej dywizji. Obecnie ma już 37 lat i jego renoma jest znana w całym bokserskim świecie. Niemniej, na początku wielkiej kariery był żółtodziobem, który pragnął progresować w swoim rzemiośle, co przedstawia owy krótki filmik z nauki zadawania ciosu.

Kanał YouTube FTC Boxing

Bombardier z Alabamy to postrach ringów słynący z potężnego uderzenia, które jest w stanie położyć każdego, o ile dojdzie celu. Na dzień dzisiejszy, kibice czekają na jego hitowe starcie z Anthony Joshuą (26-3, 23 KO), które już wcześniej miało dojść do skutku, ale ich saga trwała tak długo, aż w wyniku perturbacji ringowych obu schowano do szuflady.

Teraz temat ich konfrontacji powraca ze wzmożoną siłą i należy trzymać kciuki, aby finalnie rozmowy zakończyły się sukcesem i kibice z całego świata zobaczyli obu pięściarzy w ringu, bo jeżeli nie teraz, to chyba już nigdy…

Źródło: Boxing Social

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*