Gala Fight Rose 4 „odbyła” się mimo wielu kontrowersji.

Fight Rose 4
źródło: fight rose logo

Wczoraj w Koninie odbyła się gala Fight Rose 4. Jednak, jak wynika z relacji czytelników, fanów i samych zawodników, przekazywanych za pośrednictwem ich Social Mediów, to gala odbyła się połowicznie. Z tego co jesteśmy w stanie zobaczyć w publikowanych w social media informacjach, głównie przez zawodników gali, przez kibiców, którzy wykupili bilety i byli na miejscu, oraz przez kibiców którzy wykupili dostęp PPV, to większość zaplanowanych walk na Fight Rose 4 się jednak nie odbyła.

Więcej na ten temat możecie przeczytać w social mediach zawodników:

Wypowiedz Bodychrista do którego walki wieczoru z Nikolą Milanoviciem nie doszło, znajdziecie TUTAJ

Wypowiedz Pauliny Jędrzejewskiej, która także miała na gali wystąpić znajdziecie na profilu FB zawodniczki TUTAJ

Napisaliśmy wiadomość, do federacji Fight Rose, w której poprosiliśmy o komentarz. Czekamy na oficjalne stanowisko i informacje. Gdy tylko taką wiadomość i odpowiedz otrzymamy, niezwłocznie się z wami tym podzielimy.

1 Komentarz

  1. Wystarczyło poczekać jak inni zawodnicy. Ale co siły nagle opadły? Sam kiedyś boksowałem i były różne sytuacje. Zawsze człowiek czekał na swoją szansę by pokazać co potrafi. Nie wiem co się stało, że było opóźnienie (myślę, że organizator to wyjaśni) ale jeżdżę po różnych galach i byłem też na 3 poprzednich tej Fight Rose do czego nie miałem zastrzeżeń. No może poza poziomem niektórych zawodników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*