Tomasz Adamek podpisał kontrakt z Fame MMA!

Tomasz Adamek

Tomasz Adamek, jeden z najlepszych polskich pięściarzy wszechczasów, znany był z tego że nie wypowiadał się dobrze o freak fightach i organizacjach organizujących tego typu walki. Tym bardziej zaskakująca była informacja jaka podzieliła się federacja Fame MMA w czasie ostatniej gali Fame Friday Arena #2 w Szczecinie. A było nią ogłoszenie podpisania kontraktu pomiędzy Góralem a największą polska organizacją freak fightową.

Na szczęście spytany później o powody decyzji Tomasz Adamek nie kombinował i przyznał ze chodzi o aspekt finansowy oraz o to ze nudzi mu się na sportowej emeryturze. Adamka mamy zobaczyć na ringach Fame MMA już w przyszłym roku na dwóch walkach, na dwóch galach.

Tego kto stanie na przeciwko byłego mistrza świata kategorii cruiser, póki co nie wiemy, ale spekuluje się ze mógłby to być sam Mamed Khalidov, wieloletni mistrz MMA w federacji KSW. Pytanie w jakiej formule miała by się walka odbyć. W boksie większych szans zapewne nie miałby Mamed, w MMA, w druga stronę. Ale medialnie walka na pewno najwyższych lotów, i cieszyła by się ogromnym zainteresowaniem. Pozostaje nam czekać na więcej konkretów.

Ponoć Tomasz Adamek dostał także ofertę na walkę z Marcinem Najmanem od Clout MMA. Ta miała opiewać na 1 mln PLN. Ta oferta została przez Górala odrzucona. Pozostaje nam czekać na rozwój wypadków i ogłoszenie informacji o pierwszym zestawieniu z udziałem Tomasza Adamka na Fame MMA.

1 Trackback / Pingback

  1. Maciej Sulęcki kolejnym nabytkiem Fame MMA - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*