Kurpiowska Kuźnia Mistrzów – wyniki gali

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów

Za nami gala sportów walki Kurpiowska Kuźnia Mistrzów, która odbyła się w Ostrołęce w hali im. Arkadiusza Gołasia. W walce wieczoru ulubieniec lokalnej publiki Karol Łasiewicki rozbił Litwina Evaldasa Beleisisa już w pierwszej rundzie.

Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich walk tego wydarzenia.

Wyniki gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów:

• Mikołaj Piersa (Fight Academy) vs Kornel Dębowski (Fight Academy) // K1: walka pokazowa, bez ogłaszania zwycięzcy
  • Wiktor Świrko (Bartoszycka Szkoła Taekwondo) pokonał Huberta Spinka (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka) // K1, kat. -63,5 kg, junior młodszy // walka turniejowa. Zwycięzca został pierwszym finalistą turnieju
  • Sebastian Jakubowski (Fight Academy Ostrołęka) pokonał Antoni Banaszek (Kuźnia Mistrzów Wyszków), K1, kat. -63,5 kg, junior młodszy // walka turniejowa. Zwycięzca został drugim finalistą turnieju