Subriel Matias pokonuje przed czasem Jeremias’a Ponce’a i zostaje nowym mistrzem IBF w kategorii super lekkiej (WIDEO)

Matias
Foto: Esther Lin / SHOWTIME

Na zakończonej gali organizowanej przez PBC w Minneapolis, w the Armory, w walce wieczoru Subriel Matias podtrzymał 100% skuteczność w sferze nokautów i zastopował Jeremiasa Ponce’a w piątej rundzie pojedynku.

Jeremias Ponce (30-1, 20 KO) wszedł szybko w pojedynek i przeszedł zmasowanego do ataku. Subriel Matias (19-1, 19 KO) przetrzymał jednak cierpliwie szarżę przeciwnika i posłał przeciwnika na deski w starciu piątym. Ponce wstał i dotrwał do końca rundy jednak był na tyle naruszony ze w przerwie pomiędzy runda piata a szóstą jego narożnik przerwał walkę. Zawodnik nie protestował.

To już czwarty raz z rzędu kiedy Matias wygrywa przez zastopowanie walki przez narożnik przeciwnika miedzy rundami. A siódmy taki przypadek w całej jego karierze.

„Pracowaliśmy ciężki w gymie przez 10 miesięcy. Przyjechałem tutaj aby wygrać,” powiedział Matias. „Chciałem go znokautować. Zamierzałem to zrobić w rundzie szóstej wiec wcale mnie nie zdziwiło ze zastopowali pojedynek”

„Widziałem, ze był zraniony i oglądał się za siebie, a ja jestem jak lew szukający uczty. I ja znalazłem,” dodał Matias.

„Mój narożnik zna mnie lepiej niż ja sam siebie znam. Lepiej zapobiegać i zastopować walkę minutę za wcześnie, niż minute za późno, ale oczywiście chciałem kontynuować walkę,” powiedział Ponce.

„W pierwszej rundzie wyszedłem i chciałem go dopaść, ale to twardziel. Wiedziałem, ze to będzie twarda walka. Wiecie ze Subriel Matias to twardy zawodnik, silny zawodnik. Trafił mnie dobrym ciosem, i update. Pozbierałem, się ale było już za późno.”

Poniżej podsumowanie wideo całej gali:

Źródłó: Showtime

Poniżej także kilka fragmentów z walki wieczoru i statystki CompuBox:

******************

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki innych walk na innych wydarzeniach. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*