Bartosz Fabiński vs Laïd Zerhouni na XTB KSW 90

XTB KSW 90

Bartosz Fabiński został wczoraj zakontraktowany przez federację KSW a zadebiutuje już niebawem na gali XTB KSW 90 zastępując kontuzjowanego Radosława Paczuskiego. W swojej pierwszej walce dla największej polskiej grupy MMA reprezentant Uniq Fight Club zmierzy się z Laïdem Zerhounim. A to wszystko już 20 stycznia na COS Torwar w Warszawie.

Bilety na galę XTB KSW 90 są do nabycia w serwisie eBilet. Bezpośredni link do zakupu biletów TUTAJ.

Nie tylko dla Fabińskiego będzie to debiut w KSW. Także jego przeciwnik, pochodzący z Algierii Zerhouni wejdzie do oktagonu KSW po raz pierwszy w karierze.

Bartosz Fabiński (16-5) walczy zawodowo w MMA od roku 2011. W swoim rekordzie ma 21 walk, z których 16 rozstrzygnął na swoją korzyść. Od roku 2015 Polak startował także pod banderą największej organizacji MMA na świecie, UFC. W sumie sześć razy wychodził do oktagonu dla amerykańskiego giganta MMA. The Butcher ostatni raz walczył w październiku zeszłego roku kiedy to na gali Strife 4 dopisał kolejne zwycięstwo do swojego rekordu pokonując Kacpra Karskiego.

Przeciwnik Fabińskiego, Laïd Zerhouni (11-8, 1 NC) na zawodowych ringach MMA rywalizuje od roku 2015. Ten wywodzący się z Algierii zawodnik ma na swoim koncie 20 pojedynków, z których 11 wygrał. We wrześniu 2023 roku Zerhouni wywalczył pas w kategorii średniej we francuskiej organizacji Hexagone MMA.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*