Jorge Masvidal znudził się na emeryturze?

Masvidal
Foto: Zuffa LLC / Getty Images

Mniej więcej 8 miesięcy temu po ostatniej przegranej przejście na sportową emeryturę ogłosił jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników MMA, związany przez większość kariery z UFC, Jorge Masvidal. Pisaliśmy o tym zresztą TUTAJ. Wygląda jednak ze Masvidalowi znudziło się bycie na emeryturze i dziś w mediach społecznościowych krotko oznajmił ze z tej emerytury powraca.

Jorge Masvidal zawiesił rękawice na kołku w kwietniu po porażce z Gilbertem Burnsem, co było jego czwartą porażką z rzędu w oktagonie od nieudanej walki o tytuł UFC w wadze półśredniej przeciwko ówczesnemu mistrzowi Kamaru Usmanowi na UFC 251.

Po przejściu na emeryturę Masvidal skopił się na swojej organizacji Gamebred Promotions która wyprodukowała kilka wydarzeń bokserskich oraz w formule Bare Knuckle MMA.

Jak widać, jednak ciągnie wilka ciągle do lasu. Na walkę na gole pieści wyzwał go ostatnio Mike Perry, jednak Masvidal oznajmił, ze jeżeli ma powrócić do jedynie dla czegoś totalnie szalonego i że jednak mimo wszystko preferuje walkę w rękawicach.

Na ten moment nic jednak nie wiadomo. Nie ma konkretów. Nie wiadomo nawet czy UFC dało zielone światło na powrót Masvidala. Zapewne najbliższe dni przyniosą więcej konkretów.

Więcej informacji i newsów ze świata MMA znajdziecie TUTAJ.
Więcej informacji dot. samego UFC z kolei znajdziecie TUTAJ. Zapraszamy do lektury.

1 Trackback / Pingback

  1. UFC – Zawodnicy którzy odeszli na emeryturę w 2023 roku (Wideo). - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*