Golcuś dołącza do ekipy i zawalczy na Gromda 15

Gromda 15

Czas na krwawy sport. GOLCUŚ wchodzi do gry! Już na gali Gromda 15.

Zakapior z Bieszczad… ten zawsze uśmiechnięty, który klepał dzielnicowych osiłków. Mieszanka wybuchowa kultowego Kickboxera oraz postaci Johnnego Cage’a z Mortal Kombat. Posmakował gołych pięści i chce jeszcze więcej. Czas sprawdzić się w elitarnym turnieju GROMDA.

Jak polski Johnny Cage poradzi sobie w brutalnym turnieju GROMDA… dowiemy się już 1 grudnia. Zapowiada się jeden z najmocniejszych turniejów walk na gołe pięści. Kto waszym faworytem?

Bilety dostępne na stronie eBilet.pl. Zakupu możecie dokonać TUTAJ.

GROMDA 15: PODZIEMNY KRĄG już 1 GRUDNIA!

Podziemny krąg, miejsce o którym się mówi, ale nie każdy ma tam wjazd. Urokliwość zatęchłej piwnicy oraz aura charakternych solówek, gdzie zahartowani goście szukają dobrej bitki. Tutaj nikt nie jest romantykiem… ani też nie pyszczy.

Elitarna speluna w świecie gdzie klaun mieni się cesarzem, bycie kukiełką to chluba, a prawie wszędzie można wykrzyczeć sobie walkę. Tutaj jest zdecydowanie inaczej. Szacunek i zasady… albo zostaniesz szybciutko pogoniony.

Rodzinny gość, pracowity chłop czy życiowy fascynat dobrego wpierdolu. Faceci, którzy lubią dostać po mordzie i wyładować adrenalinę w męski sposób.

GROMDA. Nie ma miękkiej gry.

(informacja prasowa Gromdy)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*