Otwarte Seminarium z Joanną Jędrzejczyk 16.12.2023 – Bielsko Biała

źródło: materiał prasowy

Joanna Jędrzejczyk, czyli była mistrzyni UFC kategorii Słomkowej już 16 Grudnia będzie gościem
specjalnym na gali bokserskiej białych kołnierzyków, poniżej zamieszczamy informacje prasową
związaną z tym wydarzeniem.

Joanna Jędrzejczyk, najbardziej rozpoznawalna Polka w świecie mieszanych sztuk walki zawita w grudniu do Bielska-Białej. Razem z Robertem Bryczkiem, świeżo upieczonym zawodnikiem UFC, poprowadzi otwarty trening dla zawodników MMA. Tego samego dnia JJ pojawi się także jako gość honorowy na gali bokserskiej białych kołnierzyków. Wszystkie wydarzenia są organizowane przy współpracy z bielskim klubem Impact.

Joanna Jędrzejczyk – pierwsza Polka w UFC
Pochodząca z Olsztyna Joanna Jędrzejczyk zaczynała karierę sportową jako zawodniczka boksu tajskiego. Prawdziwą sławę zdobyła jednak startując w formule MMA, zdobywając a następnie broniąc tytuł mistrzyni największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie – amerykańskiej UFC. Tytuły mistrzowskie otworzyły jej drogę do statusu gwiazdy nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

Joanna Jędrzejczyk w Bielsku-Białej
Zaplanowane na 16 grudnia seminarium (tak w sztukach walki określane są okazjonalne treningi ze znanymi sportowcami) wspólnie poprowadzą Joanna Jędrzejczyk i Robert Bryczek. Tematem przewodnim wydarzenia jest obrona przed obaleniami oraz striking (tym mianem określa się w MMA techniki uderzane). Oczywiście nie zabraknie również czasu na indywidualne porady, zdjęcia i autografy. Warto zaznaczyć, że Robert Bryczek, którego karierę w UFC JJ bardzo mocno wspiera, obecnie przygotowuje się do swojego debiutu za oceanem.
Tego samego dnia wieczorem nasza mistrzyni pojawi się jako gość specjalny na gali Biznes Boxing Polska, współorganizowanej przez klub Impact. To wydarzenie z kolei odbędzie się w klimatycznej Sali Redutowej (kamienica Pod Orłem), a jego celem, oprócz amatorskiej rywalizacji, jest zbiórka funduszy na wsparcie Beskidzkiego oddziału GOPR.

Więcej informacji na stronach/profilach wydarzeń:
Seminarium z mistrzynią UFC Joanną Jędrzejczyk – https://fb.me/e/1qbdLcuFr
Gala Biznes Boxing Polska w Bielsku-Białej

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. Biznes Boxing Polska – 16.12.2023 Bielsko Biała – Informacje + Uczestnicy - Fighter.pl
  2. Gala Biznes Boxing Polska powraca do Bielska-Białej! - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*