Gala Biznes Boxing Polska powraca do Bielska-Białej!

Biznes Boxing Polska

Już w najbliższą sobotę, 16 grudnia, do Bielska-Białej powróci znana gala Biznes Boxing Polska. W tym roku celem zbiórki charytatywnej, towarzyszącej wydarzeniu, będzie uzupełnienie bazy sprzętowej GOPR Beskidy. Gościem honorowym wieczoru będzie Joanna Jędrzejczyk, która tego dnia poprowadzi seminarium MMA w klubie Impact.

O tym seminarium pisaliśmy już także na naszym portalu TUTAJ.
O samej nadchodzącej gali także już u nas pisaliśmy, prezentując miedzy innymi zawodników, którzy na gali wystąpią. Po więcej szczegółów zapraszamy TUTAJ.

Biznes Boxing Polska jest galą bokserską odbywającą się cyklicznie w największych miastach Polskich. Określana jest mianem organizacji „białych kołnierzyków”. To za sprawą samych zawodników, którzy nie są zawodowymi sportowcami. W wielu przypadkach, przed podjęciem decyzji o udziale w wydarzeniu, nie mieli żadnej styczności z boksem. Dlatego organizatorzy, współpracują z lokalnymi klubami sportowymi, które w ciągu 8 tygodni, przygotowują chętnych do ich pierwszej w życiu potyczki na ringu. W Bielsku-Białej, jak co roku, odpowiedzialność za szkolenie przejmują trenerzy klubu Impact.

W trakcie przygotowań do pierwszej walki, uczestnicy działają także w celu charytatywnym. Każdy z nich otwiera własną zbiórkę na cel wspólny dla wszystkich. Celem tegorocznej gali Biznes Boxing w Bielsku-Białej jest wsparcie GOPR Beskidy. Za zebraną kwotę ratownicy zakupią między innymi specjalistyczne apteczki reanimacyjne – tzw. „R-1”, niezbędne w trakcie akcji ratunkowych na górskich szlakach.

Gala odbędzie się 16 grudnia w znanej wszystkim mieszkańcom miasta, Sali Redutowej w pasażu handlowym „Pod Orłem”. Wydarzenie ma charakter formalny. Jest szczególnie ważne nie tylko dlatego, że jest ostatnią galą Biznes Boxing Polska w tym roku, ale również ze względu na wyjątkowego gościa honorowego. Na widowni zasiądzie bowiem mistrzyni UFC, Joanna Jędrzejczyk.

(informacja prasowa IMPACT Performance)

1 Trackback / Pingback

  1. Biznes Boxing Polska w Gdańsku / Informacje + Karta Walk / 14 grudnia 2023 - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*