Bryczek vs Duraev na UFC Fight Night w lutym 2024!

Robert Bryczek

Pierwszy anonsowany występ Roberta Bryczka w UFC nie doszedł do skutku. Pisaliśmy o tym u nas TUTAJ oraz TUTAJ. Trochę czasu minęło i wiemy już z kim i kiedy przyjdzie Robertowi Bryczkowi zadebiutować w UFC. Informacją tą podzielił się dziennikarz Marcel Dorff z Eurosportu. Mianowicie, Robert Bryczek (17-5) zmierzy się z Albertem Duraevem (16-5) a do starcia dojdzie już 10 lutego w Las Vegas na gali z cyklu UFC Fight Night!

Przypomnijmy, że Bryczek wygrał ostatnie pięć pojedynków z czego wszystkie zakończył juz w rundzie 1. Ostatnia jego walka, to spektakularne zwycięstwo na gali Oktagon 45, na której pokonał Samuela Pirata Kristoficia.

Przyszły rywal Bryczka, Albert Duraev, o wymownym pseudonimie Maczeta, większość walk stoczył w organizacji ACB. W roku 2021 występem w Contender Series wywalczył sobie kontrakt z UFC. Póki co jego rekord w największej organizacji to 2-2. Ostatnia walkę, na lipcowej gali UFC Fight Night przegrał z Jun Yongiem Parkiem i zapewne będzie chciał wrócić na ścieżkę zwycięstw.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*