Piotr Wawrzyniak vs Vlasto Čepo na gali Oktagon 51

Oktagon 51

Na sam koniec roku powróci federacja Oktagon MMA swoja galą Oktagon 51. A na niej nie zabraknie polskiego akcentu. W co-main evencie gali wystąpi bowiem przedstawiciel Artnoxu, mistrz Babilon MMA, Piotr Wawrzyniak (11-5-0). Zmierzy się on z Chorwatem Vlasto Čepo (12-2-0) a w stawce walki znajdzie sie tymczasowy pas federacji Oktagon MMA w kategorii średniej (185 funtów).

Piotr Wawrzyniak notuje dobrą passę czterech zwycięstw z rzędu stoczonych w oktagonie Babilon MMA. Ostatnie cenne zwycięstwo zanotował na gali Babilon MMA 35 pokonując Adriana Aresa Błeszyńskiego (10-6-1). Warzyniak, to obecny mistrz Babilon MMA. Liczymy na to, ze jego debiut w federacji Oktagon MMA będzie zwycięski.

Vlasto Čepo (12-2-0) to zawodnik od dawna związany z federacją Oktagon MMA. Rok 2023 był dla niego połowicznie udany. Bo choć odniósł zwycięstwo na gali Oktagon 4, to była to jego jedyna walka do tej pory w tym roku. Miał walczyć także w październiku ale jego walka nie doszła do skutku. Na pewno będzie chciał dobrze zamknąć rok i pokonać Wawrzyniaka.

Z innymi informacjami z tematyki MMA możecie się zapoznać TUTAJ.
Więcej wyników ostatnich wydarzeń ze świata sportów walki znajdziecie TUTAJ.

1 Trackback / Pingback

  1. Oktagon 51: Finał turnieju Gamechanger / Info + Karta walk + Transmisja + Zapowiedź / 29 grudnia 2023 - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*