Łukasz „Goat” Parobiec zaprasza Patryka „Wielkego Bu” Masiaka do prawdziwej walki w Gromdzie

Parobiec vs Masiak

Po wczorajszej gali Clout MMA 3 i walce pomiędzy Patrykiem „Wielkim Bu” Masiakiem a Denisem „Bad Boyem” Załęckim do tego pierwszego odezwał się w mediach społecznościowych Łukasz „Goat” Parobiec, znany z walk na gołe pieści w Gromdzie.

Tako napisał GOAT na swoim profilu w mediach społecznościowych:

„K*** mać , że się tak wyrażę do czego to doszło Clout MMA, co się dzieje jeden koleś oddaje walkę , żeby zawalczyć z drugim , który w ogóle nie chce z nim walczyć , ja pier*** szkoda jednej osoby Wielki Bu , chłopie jeżeli chciałbyś zawalczyć z prawdziwym normalnym zawodnikiem zapraszam do Gromda i się trochę ponapier*** , bo moja noga nigdy nie powstanie w takich frikowych organizacjach i widzę że Ty też tam nie pasujesz , dawaj do nas i zmierz się z dziadkiem.”

Swoją drogą to nie najgorsze byłoby to zestawienie i nie wykluczone, ze kiedys do takiego starcia dojdzie. Sam Patryk Masiak ma juz przygodę z walkami w formule Bare Knuckle. W marcu tego roku stoczyl pojedynek na gali Krwawy Sport 6 w czasie ktorego pokonał Tomasza Łomnickiego juz w pierwszej rundzie.

Z kompletnymi wynikami gali Clout MMA 3, jeżeli jeszcze nie widzieliście, możecie się zapoznać TUTAJ

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*