Róża Gumienna z nowym kontraktem z Oktagon MMA. Kolejny występ na Oktagon 53!

Róża Gumienna

2 stycznia 2024 Róża Gumienna, polska zawodniczka MMA podpisała nowy kontrakt federacją Oktagon MMA, dla której w przeszłości toczyła już walki. Wiemy już także ze kolejną walkę Róża Gumienna (5-3-0) stoczy już w 10 lutego na gali Oktagon 53 w Oberhausen za nasza zachodnią granicą.

Przeciwniczką Polki będzie Chorwatka Sara Luzar Smajić (4-2-0) a walka odbędzie się w limicie kategorii koguciej. Chorwacką zawodniczkę powinni kojarzyć fani KSW – występowała bowiem dla federacji 3 razy (2 wygrane 1 porażka). Będzie to dla Chorwatki debiut w federacji Oktagon MMA.

Róża Gumienna w Oktagon MMA stoczyła już 2 walki (1 wygrana 1 przegrana). Ostatni raz walczyła na gali Oktagon MMA 45 w lipcu 2023 roku przeciwko Luci Krajcovic którą pokonała po dobrej walce poprzez decyzję sędziowską. Oprócz tego występowała także dla federacji Babilon MMA oraz Strife.

Trzymamy kciuki za bezproblemowe przygotowania do walki i życzmy powodzenia w oktagonie już za półtora miesiąca. Więcej informacji na temat gali Okrtagon 53 już wkrótce.

Więcej informacji i newsów ze świata MMA znajdziecie TUTAJ.
Więcej informacji dot. federacji Oktagon MMA z kolei znajdziecie TUTAJ. Zapraszamy do lektury.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*