XTB KSW 85 – podsumowanie gali i wyniki walk

XTB KSW 85: Parnasse vs Ruchała
Foto: KSW

Za nami osiemdziesiąta piąta edycja gali wyprodukowanej przez największa polska federacje MMA. Na XTB KSW 85 kibice byli świadkami 9 walk. Nie zawsze wygrywali faworyci a emocji na pewno nie zabrakło. Na „mały minus” (ale to nie wina organizatorów) można zapisać fakt, ze nie była to gala na której dobrze powiodło się polskim zawodnikom.

W walce wieczoru, mistrz dwóch kategorii KSW, Salahdine Parnasse (18-1-0), będący bardzo dużym faworytem starcia, w dominującym stylu pokonał bowiem Roberta Ruchałę (9-1) zmuszając sędziego do przerwania walki w czwartym starciu.

W co-main evencie niespodzianki także nie było. Doświadczony mistrz kategorii półciężkiej Ibragim Chuzighaev (18-5) zapiał duszenie trójkątne już w drugiej rundzie i poddał niepokonanego dotąd Ukraińca Bogdana Gnidko (10-1-0).

Dużą niespodzianka była za to przegrana w pierwszej walce gali Wiktorii Czyżewskiej (2-1). Rywalka zyskując dosiad w starciu trzecim zasypała Polkę łakociami i ciosami i sędzia nie miał wyjścia i musiał zastopować walkę w rundzie 3. Pochodząca z Libanu Sandra Succar (2-0) zaliczyła tym samym bardzo udany debiut w KSW.

Z kompletnymi wynikami gali możecie się zapoznać poniżej.

Wyniki gali KSW 85:

  • S. Parnasse pokonał Roberta Ruchałę przez TKO (kopnięcie na tułów) w rundzie 4, 4:42 // walka o pas w kategorii piórkowej
  • I. Chuzhigaev pokonał Bogdana Gnidko przez poddanie (duszenie trójkątne rękami) w rundzie 2, 4:14 // walka o pas w kategorii półciężkiej
  • P. Kaczmarczyk pokonał Danu Tărchilę przez jednogłośną decyzję sędziowską
  • Kamil Szkaradek pokonał Patryka Surdyna przez jednogłośną decyzję sędziowską
  • Kleber Silva pokonał Rafała Kijańczuka przez TKO w rundzie 1, 4:39
  • Marcin Krakowiak pokonał Michała Pietrzaka przez niejednogłośną decyzję sędziowską
  • Yasmin Guimarães pokonała Adriannę Kreft przez jednogłośną decyzję sędziowską
  • Wilson Varela pokonał Łukasza Rajewskiego przez jednogłośną decyzję sędziowską
  • Sandra Succar pokonała W. Czyżewską przez TKO w rundzie 3, 2:34
Karta walk gali KSW 85

1 Komentarz

  1. Chuzhigaev już był w piekle, a ostatecznie skończył niebie. Niezły rollercoaster. Parnasse to niezły kocur, normalnie zgwałcił Ruchałe i to z taką lekkością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*