Gromda – Federacja planuje nabór do 80kg!

Federacja Gromda przyzwyczaiła nas do tego iż na galach nie brakuje mocnych zawodników jak i sporych kilogramów, teraz Gromda planuje przygotować nabór dla zawodników mniejszych kategorii wagowych. Poniżej komunikat prasowy:

Czas na zmianę zasad gry… nic bardziej mylnego. To jest GROMDA. Tutaj sztywniótko i bez zmian. A ci co próbują się wymądrzać i siać ferment naprawdę… dajcie na luz i zajmijcie się sobą. Nikt nie będzie nam mówił co mamy robić i w jaki sposób… tym bardziej osoby, które same się nie wywiązują z tego co zapowiadały.

GROMDA. Gołe piąchy, walki do końca, solidne i równe zasady dla wszystkich, bez gadania i robienie z siebie pośmiewiska, bez kręcenia wyników sędziowskich i oczywiście… bez kategorii wagowych. Tak było, jest i będzie. Kropka.

Natomiast w związku z tym, że mamy sporo zgłoszeń mocnych chłopaków ale o niższej kategorii wagowej. Plus cały czas mówicie „dajcie szansę”, „zróbmy walki mniejszych trochę byczków a będzie piekło i ostra jazda”. A więc zrobimy. Jeden strzał aby to sprawdzić. Do wszystkich bijoków do 80kg to jest ten moment, ta szansa. Zgłoś się i walcz. Może superfighty, a może turniej 80kg zobaczymy. Wszystko zależy od Was. Wy macie swoje karty… my mówimy sprawdzam.

Jako ciekawostkę dodamy, że już na ten moment mamy sporo chętnych zagranicznych bijoków i to z konkretną renomą na świecie m.in. Tyler Goodjohn ksyweczka TORNADO.

Więcej informacji na stronie gromda.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*