Rizin 39: Ushiku vs Koike. Wyniki walk.

rizin

Dziś 23 października powróciła swoja 39 galą japońska federacja RIZIN Fighting Federation. Wydarzenie miało miejsce w Marine Messe Fukuoka w Fukuoce w Japonii.

W głównej walce, o mistrzostwo wagi piórkowej zmierzyli się, były zawodnik i gwiazda naszego KSW, mistrz poddań, Kleber Koike. Przeciwnikiem jego był obecny mistrz tej kategorii wagowej Juntaro Ushiku. Zwyciężył król poddań Kleber Koike, a jakże, przed poddanie (duszenie trójkątne) w rundzie 2.

Pełna lista wynikow gali poniżej:

Kleber Koike pokonał Juntaro Ushiku w walce o pas wagi piórkowej Federacji Rizin poprzez poddanie w rundzie 2 (duszenie trójkątne)
Tsuyoshi Sudario pokonał Janos Csukas przez TKO (uderzenia i kolana) w rundzie 2
Yusuke Yachi pokonał Boyd Allen przez jednogłośną decyzję
Koji Takeda pokonał Zach Zane przed poddanie (duszenie ramieniem) w 2:33 rundy 1
Sho Patrick Usami pokonał Shinji Sasaki przez TKO (uderzenia) w rundzie 1
Daichi Abe pokonał Yukinari Tamura przez jednogłośną decyzję sędziowska
Genji Umeno pokonał Trent Girdham (kickboxing) przez TKO (kontuzja) w 21 sekundzie rundy 1
Takahiro Ashida pokonał Hirotaka Nakada przez jednogłośną decyzje sędziowską
Yoshiki Nakahara pokonał Akira Haraguchi przez TKO (łokieć oraz soccer kick) w 2:37 rundy 1
Motonobu Tezuka pokonał Mehman Mamedov przez TKO (łokcie i uderzenia) w 4:33 rundy 1
Shogo Kuriaki pokonał Kakeru (kickboxing) przez TKO (kopnięcie w głowę) w 1:42 rundy 2
Reito Bravely pokonał Koichiro Seki (kickboxing) przez KO (kopnięcie w głowę) w 34 sekundzie rundy 1.