Jiri Prochazka – najlepsze nokauty

Prochazka
Źródło: Mike Roach/Zuffa LLC

Każdy fan MMA na pewno wie kto to Jiri Prochazka. Ten kto jednak jakimś cudem nie wie, ma okazję w pigułce się dowiedzieć i zobaczyć co potrafi.

Jiri Prochazka to czeski zawodnik MMA, urodzony w roku 1992. Walczy w kategorii półciężkiej. Walczył dla takich federacji jak Gladiator Championship Fighting oraz Rizin. Od roku 2020 jest zawodnikiem nawiekszej federacji MMA – UFC. W roku 2022 został już mistrzem tej federacji.

Znany jest z agresywnego, bezkompromisowego stylu, bardzo widowiskowego. Połączenie doskonalych warunkow fizycznych (193 cm wzrostu), atletycznosci, wyszkolenia, wytrzymałości na ciosy oraz agresywnego stylu skutkuje tym że wiekszość z jego walk kończy się przed czasem. Z dotyczczasoywch 33 walk aż 29 zakonczyło się jego zwycięstwem, z czego aż 25 przez nokaut! W walkach Jiriego sędziowe punktowi częśto nie są potrzebni. I to się chyba nie zmieni.

Poniżej możecie zobaczyc kompilacje nokautów tego znakomitego zawodnika przygotowana przez „That’s why MMA!” oraz „Cheeky Boxing”. Zapraszamy do oglądania. I czekamy na kolejnego walki Prochazki.

Źródło: That’s why MMA!
Źródło: Cheeky Boxing

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*