Connor McGregor o swoim możliwym przejściu do kategorii półśredniej.

Connor McGregor
Foto: Louis Grasse/PxImages/Icon Sportswire via Getty Images

Connor McGregor, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych zawodników MMA zdobywał tytuły w kategoriach piórkowej i lekkiej. Brał jednak udział także w walkach w kategorii półśredniej, tam jednak tytuły mistrzowskiego nie udało mu się zdobyć. Spekuluje się czy jest szansa aby Connor zawitał w kolejnej kategorii wagowej kiedy zdecyduje się już na powrót na ring.

Ostatnio sam Notorious postanowił uaktywnić się w mediach społecznościowych i podzielić się swoimi planami. W swoich wpisach na Twitterze dał do zrozumienia, że na 100% wcześniej czy później pojawi się w limicie kategorii 185 funtów. Tweety te zostały napisane w czasie trwania gali UFC Vegas 66 i zaraz potem skasowane ale nie pozostały niezauważone.

Ostatnio media obiegały także obrazki „dopakowanego” McGregora, te jednak miały pewnie związek z jego rola w nadchodzącym remake’u Road House. Nowy wygląd wzbudził wiele kontrowersji i dyskusji także po tym jak został on usunięty z listy badanych przed USADA. Znany komentator sportowy, Joe Rogan posunął się nawet do stwierdzenia, ze „mocz McGregora wypalił by próbkę testowa USADA” gdyby ta zdecydowała sie go przetestować.

McGregor w każdym razie powoli rozgląda się za swoja kolejna walka, będącą powrotem po kontuzji (złamana noga) której nabawił się w swojej ostatniej walce z Dustinem Poirier’em.

(Opracowane na podstawie materiałów MMAFighting.com)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*