Różański vs Babić o pas WBC w kategorii bridger!

Różański
Foto: Tomasz Radzik / Super Express

Początkowo Łukasz Różański (14-0, 13 KO) miał walczyć o pas WBC w kategorii bridger z Oscarem Rivasem (28-1, 19 KO) . Walka była dwuketonie przekładana, a sam Rivas nie mógł się też chyba zdecydować czy walczyć z Różańskim w obronie pasa czy zrobić sobie przygodę i wypad do wagi ciężkiej i walczyć z Efe Ajagbą za zapewne większe pieniądze. Koniec końców do żadnej z tych walk nie dojdzie gdyż jak się okazuje Rivas nabawił się poważnej kontuzji – odklejenia się siatkówki oka i niewykluczone ze zakończy karierę.

Dziś rano dobre wiadomości przekazał promotor Łukasza Różańskiego, Andrzej Wasilewski. Okazało się ze pas WBC w kategorii bridger jest wakujący. I właśnie Łukasza i Alena Babicia (11-0, 10 KO) wyznaczono do owej walki. Jednocześnie ustalono, ze zwycięzca będzie musiał stoczyć obowiązkowa obronę. A przeciwnikiem w tej obowiązkowej obronie będzie zwycięzca eliminatora pomiędzy Ryadem Merhym (31-1, 26 KO) a Kevinem Lereną (28-2, 14 KO).

Roboczy termin tej walki ustalono na 18 marca. Nie jest jednak na razie wiadomo czy walka odbędzie się w Polsce w Rzeszowie czy może jednak w Wielkiej Brytanii.


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*