Floyd Mayweather Jr vs Aaron Chalmers w walce pokazowej 25 lutego

Floyd Mayweather Jr
Foto: Tyler Ross / NBAE / Getty Images

Floyd Mayweather Jr wraca na ring. Oczywiście będzie to kolejna walka pokazowa a nie prawdziwy zawodowy pojedynek. Do pojedynku dojdzie 25 lutego w O2 Arenie w Londynie.

Początkowo Mayweather Jr miał zmierzyć się z Liamem Harrisonem znanego z walk w formule muay thai, ale ten nabawił się kontuzji kolana i do walki dojść nie mogło.

„Miałem się początkowo w planach zmierzyć z kimś innym, ale kontuzje się zdarzają, ciesze się wiec ze Chalmers zgodził się zawalczyć abyśmy mogli dać kibicom, to czego chcą” – powiedział Mayweather w wywiadzie.

„Kibice w Wielkiej Brytanii zawsze byli dla mnie wspaniali i zawsze mnie wspierali w mojej karierze, wiec takie wydarzenie jak to czekało od dawana. Jestem podekscytowany faktem, ze mogę dołożyć swoja cegiełkę to wspanialej historii O2 Areny w Londynie”

35-letni Aaron Chalmers to osobowość telewizyjna oraz były zawodnik MMA i boksu. W mieszanych sztukach walki dorobił się rekordu 5-2. W boksie natomiast stoczył jedna wygrana walkę.

Floyd Mayweather to jeden z najlepszych bokserów wszechczasów, legenda tego sportu. Profesjonalna karierę bokserska zakończył jednak już w roku 2017 ale od tamtej pory regularnie bierze udział w walkach pokazowych, a tych ma na swoim koncie już całkiem sporo. Wałczył z takimi osobami jak (i oczywiście wszystkich pokonał): kickboxer Tenshin Nasukawa, YouTuber Logan Paul, były sparingpartner Don Moore, bylu zawodnik MMA i YouTuber Mikuru Asakura oraz ostatnio YouTuber Deji Olatunji.

1 Trackback / Pingback

  1. Mayweather vs Chalmers: podsumowanie + kursy bukmacherskie (Strefa Gracza) - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*