Bo Nickal będzie pomagał Jake Paulowi w przygotowaniu do debiutu w MMA.

Jake Paul
Foto: AP Photo/Chris O'Meara

Bo Nickal, zawodnik wagi średniej UFC który za niedługo zadebiutuje na gali UFC 285 przekazał iż będzie dodatkowo trenował z Jake Paulem do jego debiutu w MMA.

Paul szybko zyskał rozgłos w sportach walki od czasu rozpoczęcia swojej nieustannej przygody na ringu. Jako zawodowy bokser, „The Problem Child” osiągnął wynik 6:0, pokonując wybitnych mieszanych mistrzów sztuk walki Bena Askrena, Tyrona Woodleya i Andersona Silvę.

Za tydzień czeka go również walka bokserska z Tommy Furym w Arabi Saudyjskiej:

Jednak w 2023 roku zaangażowanie Paula w MMA ma wzrosnąć. Na początku tego roku ujawniono, że 25-latek podpisał wieloletni kontrakt z Professional Fighters League (PFL).

Dlatego też dużo mówi się o debiucie popularnego youtubera w oktagonie.

W tym tygodniu nowy zawodnik wagi średniej UFC, Bo Nickal, został ogłoszony pierwszym sportowcem, który podpisał kontrakt z Betr Combat, spółką zależną marki Betr należąca do Paula.

Dzięki temu elitarny zapaśnik, który stał się świeżym nabytkiem UFC będzie ściśle współpracował z Paulem przy tworzeniu treści. A podczas niedawnego wywiadu dla TMZ Sports Nickal wyraził również nadzieję, że para wkrótce będzie razem trenować.

„Jestem bardzo podekscytowany, że mogę z nim trenować, nie tylko dlatego, że mogę mu trochę pomóc w MMA/grapplingu, ale także uczyć się od niego” — zauważył Nickal. „Ma mnóstwo doświadczenia w boksie, więc byłoby wspaniale móc się spotkać i razem pracować”.

Jak widać plany Jake Paula są bardzo ambitne, a biorąc pod uwagę jego ostatnie doniesienia o tym iż zaczął trenować MMA możemy śmiało stwierdzić iż do jego debiutu prędzej czy później dojdzie.

Opracowane na podstawie mmanews.com

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

1 Trackback / Pingback

  1. Bo Nickal – zapowiedź obiecującego debiutu na UFC 285! - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*