Knucklemania 3: Austin Trout pokonuje Diego Sancheza + fragmenty walki (WIDEO)

Knucklemania 3
Foto: MMA Junkie // USA Today

Na gali Knucklemania 3 doszło do walki byłego boksera i mistrza świata WBA w boksie zawodowym Austina Trouta z bylem zawodnikiem UFC Diego Sanchezem. Poniżej opis walki runda po rundzie.

Runda 1:

Zaczyna Sanchez prawym hakiem, po czym następuje wymiana. Następnie Trout atakuje ciosami na tulów. Kontra Sancheza ale później znów dużo ciosów Trouta na tulów i żebra Sancheza. Przewaga Trouta od początku walki. Widać ze ciosy na tulów robią wrażenie na Sanchezie. Napór Trouta trwa. Kilka ciosów prostych. Sanchez próbuje się odgryzać ale chyba swoimi ciosami. W końcówce już trochę bardziej wyrównany obraz potyczki ale i tak runda dla Trouta.

Runda 2

Dużo ciosów prostych Trouta na początku rundy. Sanchez próbuje odpowiadać szerokimi ciosami z prawej reki ale nie dochodzą one celu. Trout znów przechodzi do ataku na korpus i trafia prostym ciosem. Sanchez odpowiada ciosem podbródkowym. Znów kilka jabów od Trouta. Trout przeważa. Znów dużo ciosów prostych na tulów. Sanchez ma tez już rozcięty nos na tym etapie. W końcówce Sanchez tez zadaje cios na korpus. Runda dla Trouta.

Runda 3

Runda trzecia zaczyna się od ciosu na tulów Sancheza. Potem ciosy z lewej reki Trouta poprawione prawym hakiem. Sanchez tez próbuje hakiem. Trout następnie wraca do swoich ciosów prostych. Ta runda wolniejsza. Obaj jakby odpoczywali. Sanchez próbuje trafiać ale Trout unika większości ciosów. Runda ponownie dla Trouta.

Runda 4

Prawy sierpowy Trouta a wo odpowiedzi hak na korpus od Sancheza. Sanchez próbuje wywierać presje ale Trout umiejętnie kontruje i Sanchez zapoznaje sie z mata ringu. Szybko wstaje jednak krwawienie utrudnia mu walkę. Kilka ciosów prostych w wykonaniu Trouta. Trwa wymiana. Trout dominuje i zaczyna już nawet opuszczać ręce i bawić się z przeciwnikiem. Sanchez krwawi obficie i w pewnym momencie nawet Trout zwraca uwagę aby zostało to skontrolowane przez lekarza. Po kontroli lekarskiej walka zostaje zastopowana. Czas zakończenia to 1:44 rundy 4. Wygrywa Trout.

Poniżej kilka fragmentów wideo z tej jednostronnej walki.

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

1 Trackback / Pingback

  1. Knucklemania 3: Greg Hardy ciężko znokautowany przez Josha Watsona (WIDEO) - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*