Jake Paul vs Tommy Fury w pojedynku bokserskim 25 lutego. Do trzech razy sztuka.

Jake Paul
Foto: Showtime

Walka Jake Paul vs Tommy Fury miała się już odbyć dwa razy. Dwa razy były ustalane terminy i z rożnych powodów walka nie dochodziła do skutku. Zawsze było to jednak z winy Fury’ego. Mamy kolejna date. Tym razem panowie maja się spotkać w ringu bokserskim dnia 25 lutego. I może, jak to w powiedzeniu „do trzech razy sztuka”, tym razem się wszystko już zmaterializuje.

Walkę i termin ogłosił pierwszy Ariel Helwani na swoim Twitterze. Nie wiadomo jeszcze gdzie walka się odbędzie ale inne źródła donoszą ze może to być Arabia Saudyjska.

Temat walki Paul vs Fury przewija się od dwóch lat. Najpierw mieli się zmierzyć w grudniu 2021. Nie udało się bo Tommy Fury nabawił się kontuzji żeber oraz infekcji. Wtedy to zamiast z Furym, Paul zmierzył się z Tyrone’m Woodley’em. Kolejna szansa na walkę przepadła gdy Fury’emu odmówiono wizy wjazdowej do USA. A tej odmówiono za powiązania rodziny Furych z irlandzkim bossem narkotykowym Danielem Kinahanem. Jake Paul jednak nie próżnował i stoczył kolejna walka, z Andersonem Silva. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Następnie Paul podpisał tez kontrakt z PFL (czytaj TUTAJ) gdzie zamierza walczyć zarówno w formule MMA jak i boksu.

Co sadzicie o samej walce? Kto według Was ma większe szanse na zwycięstwo? Zapraszamy do komentowania i dzielenia się swoimi opiniami.

Jake Paul
Foto: The Sun

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*