Knucklemania 3: Lorenzo Hunt nokautuje Mike’a Richmana (WIDEO)

Knucklemania 3
Foto: BKFC

W zakończonej wczoraj gali Knucklemania 3, w walce wieczoru Lorenzo Hunt powstał z desek by sekundy później samemu powalić rywala. Jednak rywal nie był w stanie kontynuować walki. Tym samym Lorenzo Hunt pozostaje nadal niepokonany w BKFC. Zobaczcie poniżej ten szalony zwrot akcji.

Walka zaczyna się od próby Hunta. Nie trafia ale poprawia jeszcze raz prawa ręka i ten cios dochodzi już celu. Cios na korpus i na szczękę. Richman odpowiada jabem i lewym sierpowym. Po czym od razu poprawia prawym. Wymiana mocnych ciosów z obu stron. I na korpus i na głowę. Wymiana trwa. Richman zachęca Hunta i woła o więcej. Az nagle przy linach Richman wystrzeliwuje lewy sierpowy który dochodzi celu i powala Hunta na mate ringu. Ten się jednak podnosi na 8. I to jest ten moment kiedy odwracanie głowy i mruganie jest niewskazane. Sekundy po nokdaunie, Hunt wyprowadza piorunujący prawy sierpowy i tym razem to Richman spotka się z mata. Jednak on zostaje tam na dłużej. Piękny zwrot akcji, piękny nokdaun i wreszcie piękny nokaut. Czego chcieć więcej. Wideo poniżej:

Źródło: Que dijo YT channel

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*