Gromda 12: materiał promocyjny – wywiad z Dariuszem „Tigerem” Michalczewskim (WIDEO)

Gromda 12
Foto: Gromda

Dnia 3 marca znów będziemy mogli emocjonować sie brutalnymi walkami na gole pieści. Gromda 12 tym razem zaprezentuje sie nam w stylistyce lat 90-tych ubieglego wieku. I o tamtych czasach jest materiał promocyjny, bo to sa czasy młodości Dariusza Michalczewskiego. Zobaczcie materiał promocyjny – wywiad z Tigerem! Zapraszamy do oglądania materiału wideo, jak i gali Gromda 12.

Źródło: Gromda

Kozaczenie, świrowanie, udawanie fightera… a później jeden cios i ała ała, poddaje się.

Kiedyś ważyliśmy słowa. Istotne były nasze czyny. Jakbyś robił z siebie idiotę i robił głupie rzeczy to by cię ludzie palcami wytykali. Kiedyś liczyły się zasady i ciężka praca. Dlatego wielkich sportowców dawnych lat każdy pamięta, a te dzisiejsze gwiazdki… dzisiaj są, jutro ich już nie ma.

GROMDA 12: Osiedle lat ’90 już 3 marca.

GROMDA. Nie ma miękkiej gry.

(informacja prasowa)

******************

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*