Anthony Smith uwielbia Slap Fighting. Power Slap zbiera mieszane odczucia.

źródło: Carmen Mandato/Getty Images

Anthony Smith w UFC jest jednym z bardziej liczących się zawodników w wadzę półciężkiej UFC.

Podczas ostatniego występu w programie The MMA Hour, Smith szczegółowo opisał swoją miłość do „Slap” walk i reakcję, jaką otrzymał od niektórych fanów.

„Zanim liga klapsów stała się czymś, byłem już za internetowymi pay-per-view. Jeśli pogrzebiesz wystarczająco głęboko w Internecie, zobaczysz ulotki dotyczące podziemnych lig walki z policzkami z gościnnym udziałem Anthony’ego Smitha… to była rzecz, którą robiliśmy z moimi przyjaciółmi, zanim walka z klapsami była jeszcze czymś. Byli faceci podpisani z Power Slap, których już znałem…”

Wyznanie może szokować, zwłaszcza iż wielu profesjonalnych zawodników UFC jest bardzo negatywnie nastawiony do Power Slap:

Pomimo kontrowersyjnego przyjęcia, Dana White jest zadowolony z postępów Power Slap podczas jego premiery.

Jak widać Power Slap zbiera bardzo skrajne opinię, jedni się nim zachwycają, inni mocno krytykują, można stwierdzić iż takie było pierwotne założenie tej ligi aby tworzyła kontrowersje, wtedy ludzie będą o tym dyskutować co przełoży się na wyświetlenia i finalny zarobek.

Warto dodać iż powrót Smitha do Oktagonu, ma nastąpić w tym roku, po porażce z Magomedem Ankalaevem na UFC 277.

****************

Zakłady bukmacherskie >>> Wszystkie walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta. Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*