Ngannou gratuluje Takamowi zwycięstwa: „Jesteś jak dobre wino”

Ngannou
Foto: Twitter @francis_ngannou

Za pośrednictwem Twittera, pochodzący z Kamerunu Francis Ngannou pogratulował zwycięstwa swojemu rodakowi Carlosowi Takamowi, który wczoraj poskromił mistrza olimpijskiego Tony’ego Yokę. Pisaliśmy o tym szczerej TUTAJ.

„Gratulacje Bracie! Jesteś jak dobre wino!” – tak zwrócił się Ngannou do Takama.

Swoją drogą to szukający swojej drogi w boksie zawodowym Ngannou pewnie mógłby się od swojego starszego rodaka czegoś nauczyć. Trening chyba już kiedyś razem zaliczyli bo w sieci można znaleźć takie nagranie jak poniżej:

Źródło: Kanał YT uvaboxing

A możne Carlos Takam przywitałby Ngannou w walce bokserskiej. Wydaje się to niedorzeczne bo Panowie pewnie nie zdecydowaliby się na taka bratobójczą walkę. Ale na pewno miałoby to więcej sensu niż od razu starcie Ngannou z Furym, Wilderem czy Joshuą. A co Wy o tym sadzicie?

****************

Zakłady bukmacherskie >>> Walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta? Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*