Marcin Tybura odpowiada na wyzwanie Toma Aspinalla (WIDEO)

Marcin Tybura
Foto: Getty Images

Tom Aspinall (12-3-0) byl ostatnio gościem Ariela Helwaniego w jego programie MMA Hour. W czasie wywiady wyraził on zainteresowanie walka z Marcinem Tyburą (24-7-0). Aspinall wraca przerwie związanej z odniesiona kontuzja kolana podczas walki z Curtisem Blaydesem i szuka sobie rywala. I wziął na celownik właśnie Polaka.

A na odpowiedz Marcina nie trzeba było długo czekać.

„Właśnie dostałem informacje ze Tom Aspinall wywołał moje imię wiec nie zamieszam zaprzepaścić takiej okazji gdy ktoś wysoko notowany mnie wyzywa. Jestem na to gotowy. Zróbmy to. Tom Aspinall to miły gość. Wiec możemy przygotować co na kształt pasa dla najmilszego skur… na te okoliczność. Więc kiedykolwiek, czym szybciej tym lepiej. Czekam wiec na kontrakt i zróbmy to!”

Marcin Tybura notuje ostatnio dobra passe. Ostatnie dwie walki wygrał: z Blagoyem Ivanovem oraz z Alexandrem Romanovem. Wcześniej przydarzyła mu się porażka z Alexandrem Volkovem ale ogólnie z ostatnich ośmiu walk wygrał siedem.

****************

Zakłady bukmacherskie >>> Walki MMA i bokserskie można obstawiać w BETFAN. Skorzystaj z bonusu powitalnego 200%. Nie masz konta? Zarejestruj się TUTAJ.

Firma BETFAN to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Chcecie obstawić wyniki nadchodzących walk. Zapraszamy do naszej Strefy Gracza. Zobaczcie na jakie nadchodzące wydarzenia można już obstawiać wyniki. W tym celu kliknij TUTAJ.

1 Trackback / Pingback

  1. Tom Aspinall vs Marcin Tybura walką wieczoru na UFC Fight Night w Londynie w lipcu. - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*