High League 6: Podsumowanie gali

High League 6
Foto: High League

High League 6 w Katowickim spodku oficjalnie za nami.

Nie zabrakło sensacji, zapraszamy na krótkie podsumowanie poniżej wszystkich walk:

Walka 1: Roger Sala vs Haribo

Debiut Rogera w klatce i jego łatwa wygrana w pierwszej rundzie przez TKO.

Walka 2: Szalony Reporter vs Michał Cichy

Pojedynek dwóch reporterów sportowych, w roli faworyta był postrzegany Michał Cichy, który jednak przegrał, walka odbyła się na pełnym dystansie – decyzją sędziowską jednogłośną wygrał Szalony Reporter.

Walka 3: Daro Lew vs Ludwiczek

Daro lew miał zdecydowanie większe doświadczenie w MMA, mimo niekorzystnego bilansu (1-11) i debiutującego w klatce Ludwiczka, zdołał wygrać poprzez decyzję sędziowską – jednogłośną. Warto zauważyć iż walka odbyła się na pełnym dystansie czasowym.

Walka 4: Tybori vs Denis Załęcki

Walka na którą wielu czekało, Paweł Tyburski vs Denis Załęcki. Kursy na pojedynek były bardzo wyrównane, jednak walka zakończyła się dyskwalifikacją Załęckiego. Walka odbywała się w formule boksu w małych rękawicach, jednak „Bad Boy” zdecydował się na ciosy nogami, po jednym z kopnięć został zdyskwalifikowany i wygrana trafiła na konto Tyburskiego już w 1 rundzie.

Walka 5: Denis Labryga vs Konrad Karwat

Walka prawdziwych „ciężkich” w tej walce nie zabrakło kilogramów ale także pięknego nokautu. Labryga który był stawiany w roli faworyta udanie zadebiutował w federacji High League i znokautował byłego strongmana już w 1 rundzie potężnym podbródkowym.

Walka 6: Don Diego vs Dawid Załęcki

Wielu w tej walce widziało zdecydowanego faworyta w postaci Don Diego, i tak też się stało. Don Diego wygrał, na pełnym dystansie, mimo świetnej postawy Dawida Załęckiego. Walka przez większość czasu była bardzo wyrównana, przez wielu kibiców uznana za walkę wieczoru. Decyzją sędziowską jednogłośną wygrał Don Diego.

Walka 7: Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak

Podobna walka odbyła się kilka miesięcy temu gdzie Marcin Najman został błyskawicznie znokautowany przez Pawła Jóźwiaka. Wczorajszego wieczoru było jednak inaczej. El Testosteron walczył bardzo mądrze i finalnie wygrał pojedynek przez jednogłośną decyzję sędziowską.

Walka 8: Lexy Chaplin vs Paulina Hornik

Trzecia wygrana z rzędu Lexy, była postrzegana jako faworytka tej walki, i tak też pojedynek zakończyła.
TKO w 2 rundzie ciosami w parterze.

Walka 9: Marcin Dubiel vs Pasha

Prawdziwa sensacja w walce wieczoru! Jarosław 'Pasha’ Jarząbkowski był postrzegany za faworyta tej walki, jednak Marcin Dubiel pokrzyżował mu szyki i pokazał po raz kolejny że trzeba z jego osobą się liczyć w świecie freak fighterów. Dubiel poprzez gilotynę w 1 rundzie kończy walkę przedłużając swoją zwycięską passę. Rośnie nowy gwiazda freak fightów? Możliwe.

Skróty z walk w formie Wideo można znaleźć na fanpage Highleague:

https://www.facebook.com/highleagueofficial/

Dodatkowo została również zapowiedziana kolejna gala High League, więcej info poniżej:

1 Trackback / Pingback

  1. High League 6: fragmenty walk (WIDEO) - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*