Manny Pacquiao vs Conor Benn na horyzoncie?

Pacquiao
Foto: Instagram @mannypacquiao

Promotor Manny’ego Pacquiao, Sean Gibbons poinformował, że Manny zgodził się na walkę z Connorem Bennem. Początkowo myślano, że do skutku dojdzie w końcu walka Chrisa Eubanka Jr z Connorem Bennem, która została odwołana w pierwszym terminie ze względu na oskarżenia w stosunku Benna wystosowane przez BBoC o stosowanie nielegalnego wspomagania i jego zawieszenie. W międzyczasie Chris Eubank Jr doznał sensacyjnej porażki ze skazywanym na pożarcie Liamem Smithem. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Jeżeli by wiec doszło do rewanżu miedzy tymi zawodnikami, to Conor Benn pozostałby troche bez przeciwnika. Manny Pacquiao zgodził się ponoć wrócić i wskoczyć w to wolne miejsce. Po tym jak Pacquiao nie wygrał zeszłorocznych wyborów prezydenckich na Filipnach, ponownie zwrócił swój wzrok ku boksowi.

„Czy będzie walczył w tym roku? Wiecie co, senator Manny Pacquiao zgodził się walczyć z Conorem Bennem. Zróbcie mi przysługę, zadzwońcie do Eddiego Hearna. Piłka jest po jego stronie. Senator Manny Pacquiao chętnie zawalczy z Conorem Bennem. Zadzwońcie do Eddiego Hearna” – powiedział Gibbons w wywiadzie dla portalu Planet Sport.

„Rozważamy kilka różnych opcji. Patrzymy na różne rzeczy, próbujemy coś wymyślić, i mam nadzieję, że coś się wydarzy” – dodał Gibbons zapytany o to, czy Pacquiao ma inne walki na swoim radarze, w tym między innymi Kella Brooka.

Póki co sprawa Benna w Wielkiej Brytanii jest nadal rozpatrywana przez komisje BBoC a do czas wyjaśnienia sprawy Connor Benn na Wyspach Brytyjskich walczyć nie może. Ale może walczyć gdzie indziej, poza Wielka Brytania. I razem z promotorem, Eddiem Hearnem szukaja dla niego ciekawej opcji i dużej walki. A walka z Pacquiao na pewno by była dużym wydarzeniem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*