Chris Eubank Jr przegrywa z Liamem Smithem przez nokaut w czwartej rundzie!

Eubank Jr
Foto: Nick Potts/PA Images via Getty Images

Do niespodzianki, doszło na gali w Manchesterze. W walce wieczoru w kategorii średniej zmierzyli się Chris Eubank Jr (32-3, 23 KO) oraz Liam Smith (33-3-1, 20 KO). Faworytem potyczki był ten pierwszy. Plus walczył na swoim podwórku. To niestety nie tym razem nie pomogło.

Pierwsze trzy rundy pojedynku, to spodziewana przewaga Eubanka Jr. Jednak w rundzie czwartej popełnił taktyczny błąd i pozwolił przeciwnikowi zapędzić się do narożnika. Tam Beefy odpalił serię mocnych ciosów na głowę rywala. Najpierw zranił go ciosem z lewej reki by poprawić prawym podbródkowym, który posłał rywala na mate ringu. Eubank Jr powstał jednak na wacianych nogach. Po wznowieniu walki Smith dopadł go ponownie i posłał bezbronnego Eubanka Jr na mate ringu. Tym razem sędzia przerwał od razu walkę.

W kontrakcie na walkę zapisany był rewanż i aż nie chce się wierzyć aby Eubank Jr z niego nie skorzystał szczególnie, że do momentu feralnego błędu, który miał takie a nie inne konsekwencje, to jednak on panował w ringu. Na pewno skorzysta wiec z tej klauzuli i będzie chciał pokazać ze byl to jedynie wypadek przy pracy.

Zobaczcie kończąca akcje poniżej:

A tak wyglądał Eubank Jr zaraz po walce:

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. Manny Pacquiao vs Conor Benn na horyzoncie? - Fighter.pl
  2. Smith vs Eubank Jr: Repeat or Revenge / rewanż między zawodnikami planowany na 17 czerwca - Fighter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*