Statystyki: Max Holloway złamał granicę 3000 znaczących, doprowadzonych do celu, ciosów w swojej karierze w UFC

UFC
Foto: UFC

Max Holloway (24-7-0) dołożył na wczorajszej gali kolejne znaczące zwycięstwo do swojego „resume”. Na gali UFC Kansas City w walce wieczoru na pełnym dystansie pokonał Arnolda Allena przez jednogłośną decyzję sędziów. I jak zwykle, jak to na niego przystało, nie żałował przeciwnikowi ciosów. Po tej walce UFC podało do wiadomości niesamowita statystykę.

Otóż Max Holloway przekroczył wczorajszym występem ilość 3000 jeżeli chodzi o ciosy, które doprowadził do celu. Biorąc pod uwagę ilość walk (31) i zakładając dla uproszczenia ze każda trwała 3 rundy, to otrzymujemy liczbę mniej więcej 32 ciosów doprowadzonych na rundę w wykonaniu Hollwaya. Bez wątpienia jest to najbardziej skuteczny i bokser w UFC. Kolejny na liście w tej statystyce jest Frankie Edgar z ilością ciosów doprowadzonych do celu na poziomie 1801. Nic dodać nic ująć.

Max Holloway jest także posiadaczem innego rekordu w UFC. Mianowicie posiada on największą ilość zwycięskich walk w kategorii piórkowej w całej historii UFC. A mianowicie 19. A nie powiedział przecież jeszcze ostatniego słowa.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*